Simültane & Ardıl Çeviri Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinme İçin 7/24 İletişim Kurabilirsiniz...

"Simültane Çeviride, Alanında Tecrübeli Tercüman, Uzman Teknik  Kadromuz ve Teknolojik Ekipmanlarımızla

Güvenilir, Kaliteli ve Zamanında Hizmet Anlayışı ile Uluslararası Arenada Mesafeleri Kısaltıyoruz."

Simültane & Ardıl Tercüman Temini;

 

Akademik ve bilimsel toplantılara, kongre, seminer, açılış gibi etkinlik veya organizasyonlara her biri kendi alanında uzman, yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile çeviri deneyimine sahip finans, hukuk, mekanik, elektronik, tıp ve felsefe alanları ağırlıklı olmak üzere İngilizce, Almanca, Fransızca, Japonca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Yunanca, Portekizce ve Rusça gibi dünya dillerinde simültane veya ardıl sözlü çeviri ihtiyaçlarınıza destek vermekteyiz. Sektöre yön vermenin gururu ile etkinliğinizde görev alması öngörülen tercümanlarımızın mezuniyet, uzmanlık alanları ve iş deneyimleri gibi bilgileri çekinmeden sizlerle paylaşmaktayız.

 

Simültane ve ardıl tercüman ihtiyaçlarınız için etkinlik tarihinden en az on beş gün öncesinden tercüman arayışına girmeniz önemli bir husustur. Özellikle etkinlik dönemlerinde son ana bırakılan tercüman arayışı genellikle hüsranla sonuçlanabilmekte, bunun sonucunda da stajyer yada acemilerle işbirliği yapma zorunluluğu  doğabilmektedir. Etkinlik ve organizasyonlarınız için gerekli simültane veya ardıl tercümanlar ile birlikte, kullanılacak teknik ekipman ve donanımlar hakkında 7/24 günün her saati detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

 

Simultane Çeviri'nin Avantajları;

 

Aynı anda bir çok farklı dilde çeviri yapılmasına imkan sağlar, bu yüzden çok dilli toplantı ve sunumlarda iletişimde en etkili yöntem olarak kabul edilmektedir. Çevirilerin eş zamanlı yapılmasından dolayı planlanan toplantı süresi ile paralel gitmesi ve bunun neticesinde de zaman kayıplarının yaşanmaması.

 

Sunumlar anında dinleyiciler kendilerine verilen alıcı kulaklıklar yardımıyla yapılan çevirileri net ve anlaşılabilir şekilde duyup sunumlara daha kolay odaklanırlar. Farklı dillerdeki çevirilerin dinleyici, izleyici ve katılımcı sayısı gözetmeksizin alıcı kulaklıklar yardımıyla  sunumların hedef kitlelere hızlı ve kolay aktarılması.

Simültane ve Ardıl Çeviri Ekipmanlarımız;

 

Dünyada en çok tercih edilen ve en ileri teknolojiye sahip Bosch Integrus, Sennheiser SL simultane ve konferans sistemleri, Sennheiser ve Line 6 dijital kablosuz el, yaka, ense ve kürsü tipi mikrofonlar, Dynacord, Soundcraft, QSC analog ve dijital mikserler, JBL, QSC, Line 6 aktif ve pasif hoparlörler, 3500-5000-12000 ANS Lümen DLP/LCD Sony, Sanyo, Epson, Panasonic projeksiyonlar ve sunum perdeleri, dijital kürsü ve toplantı zaman sayacı, 49 ve 65 Inch LCD ve Led TV ekranlar gibi teknik ekipmanlarımız ile İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul ve Konya başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet sağlayabilir durumdayız.

 

Simültane ve Ardıl Tercüman Hizmeti Referanslarımız ve İşlerimiz;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

İhtiyaç Duyduğunuzda...
 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Mütercim ve ardıl tercüman temini hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    ©Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden  karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Ticari Ünvanımız