Telsiz Kiralama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinme İçin 7/24 İletişim Kurabilirsiniz...

"Küçük ve Orta Ölçekli Etkinlik ve Organizasyonlarınızda Ekibinizin İletişim İhtiyacını Lisans Gerektirmeyen

Yakın Mesafe El Telsizlerimizi Kısa ve Uzun Vadeli Kiralayarak Karşılayabilirsiniz."

Yakın Mesafe Lisanssız Telsiz Kiralama

 

Kısa süreli etkinlik ve organizasyonlarınızda telsiz satın alımları bütçeniz için yüksek maliyet oluşturabileceğinden kiralama yöntemi ile iletişim problemine küçük bütçelerle çözüm sağlamış olursunuz. Fuar, kongre, açılış, festival, gezi veya sportif faaliyetler gibi her türlü etkinlik ve organizasyonlarda ekibiniz ile iletişim ihtiyacınızı karşılamak amacıyla lisans gerektirmeyen, kullanıcı dostu, sağlam gövde yapısına sahip ve uzun çalışma süresi ile ön plana çıkan, sektörde lider markalara ait yakın mesafe lisanssız el telsizlerimizi uyarlanabilir aksesuarları ile birlikte günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

 

Telsiz kiralama hizmetimiz 6 - 9 - 12 adet cihazdan oluşan setler şeklinde olup, ihtiyaç doğrultusunda 24 adede kadar mevcut stoklarımızdan karşılanabilmektedir.  Ayrıca üç gün ve üzeri kiralamalarda ekstra indirim avantajlarından faydalanabilirsiniz. Lisanssız telsiz setlerimizi etkinlik öncesi test etmek isterseniz demo talebinde bulunarak kalitesi ve kullanım rahatlığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kiralamalarda teslimat öncesi tüm cihaz ve aksesuarlar dezenfekte edilmektedir. Kiralama set içeriği cihaz, anten, kemer klipsi, şarj yuvası ve önceden şarj edilmiş batarya veya pil içerir. Kargo gönderim ve iade ücretleri müşteriye aittir.

MOTOROLA CP040 Telsizlerimiz

Küçük veya orta ölçekli tüm etkinliklerinizde kullanabileceğiniz herhangi bir eğitim gerektirmeyen, sağlam gövde yapısına sahip, dört kanal ve uzun çalışma süresi ile ön plana çıkan Motorola CP serisi ağır görev el telsizlerimizle aynı anda tüm ekip çalışanlarınıza ulaşabilir, kesintisiz bir iletişim sağlayabilirsiniz.

 

 

BAOFENG UV-5R Dijital Ekranlı Telsizlerimiz

Küçük ölçekli tüm etkinliklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken, dijital ekrana sahip, 128 kanal ve uzun çalışma süresi ile ön plana çıkan Baofeng UV serisi hafif görev el tipi telsizlerimizle aynı anda tüm ekip çalışanlarınıza ulaşabilir, kesintisiz bir iletişim sağlayabilirsiniz.

MOTOROLA CP040 & BAOFENG UV-5R Telsizlerimiz ve Uyarlanabilir Ekstra Donanım Özellikleri;

 

En fazla dört kanal kullanım gerektiren küçük veya orta ölçekli etkinlik ve organizasyonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Motorola CP serisi el telsizlerimiz  maksimum 4 Wat çıkış gücüne sahip olup (VHF 146-174 MHz. / UHF 436-470 MHz.) frekans bantlarında geniş bir kapsama alanı sunmaktadır. Barındırdığı ses sıkıştırma teknolojisi X-Pand ™ sayesinde mükemmel konuşma anlaşılırlığı ve ses kalitesi sunar. Döner tip kanal seçici anahtarı ile kanallar arası gezinme rahatlığı, kademesiz ses yükseklik ayarı, NiMH batarya ile ortalama 12 saat çalışma süresi dikkate değer diğer özelliklerdir.

 

Telsiz Kiralama Referanslarımız ve İşlerimiz;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Ve Desteğe İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Telsiz kiralama hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Email

Web

Adres

:   +90 (543) 674 19 74

:   destek@quantosistem.com

:   info@quantosystem.com

:   quantosistem.com / quantosystem.com

:   İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:73

    35210 Çankaya - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden en üst seviyede karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

    ©Copyright 2013-2020 Quanto System All Rights Reserved

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Markalarımız

Yasal Uyarılar ve Sorumluluklar