"ISO 4043 Ölçü Standartlarına Uygun ve Portatif Olarak Üretilen Tek, Çift, Üç Kişilik ve Masa Tipi Çeviri Kabinlerimiz

Ses Yalıtımlı, Taşıma ve Darbelere Dayanıklı Malzeme Kalitesi İle Ön Plana Çıkmaktadır."

Quanto Suite Standart Çift Kişilik Simültane Çeviri Kabinleri;

 

Simültane çeviri tercümanları çeviri esnasında dış ortam seslerinden etkilenmeden konuşmacıların sunumlarına daha iyi odaklanabilmek için ses yalıtımlı bir ortama ihtiyaç duyarlar. Portatif olarak üretilen ve kurulumu kısa zaman içerisinde gerçekleştirilen simültane çeviri kabinleri ile bu ortam kolaylıkla sağlanabilmektedir. Genellikle her bir kabinde iki tercüman bulunur, özel olarak üretilmiş bazı çeviri kabinlerinde bu sayı üç tercümana çıkabilmektedir. Ancak çok dilli çevirilerde bile bu sayı yetmemekte ve birden fazla çeviri kabinine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Günümüz teknolojisi kullanılarak TS ISO 4043 ölçü standartlarına uygun tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik ve masa tipi olarak üretilen simültane çeviri kabinlerimiz portatif olmakla birlikte ses yalıtımlı, taşıma ve darbeye dayanıklı malzeme kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. İsteğe bağlı olarak cep telefonu uygulaması ile bluetooth kontrollü led  aydınlatma, paylaşımlı kablosuz modem ve sessiz havalandırma fanı gibi ekstra özellikler eklenebilmektedir. Çeviri kabinlerimiz için mevcut standart renkler beyaz ve açık karbon grisidir. Çeviri kabinlerimizi etkinlik ve organizasyonlarınız için günlük veya haftalık kiralayabilir yada satın alabilirsiniz.

Çeviri Kabinlerimizin Diğer Kabinlere Göre Extra Özellikleri;

 

Çeviri kabinlerimizin montajı ve sökülmesi belli bir düzene göre tasarlanmış ve bu sayede devrilme riski ortadan kaldırılmıştır.

 

Çeviri kabinlerimizin duvar, tavan ve kapı panellerinin ses yalıtımı özel olarak üretilen kauçuk tabanlı akustik halı ile sağlanmaktadır.

 

Çeviri kabinlerimizin camlı panellerinde darbeye, kırılmaya ve yanmaya dayanıklı policarbon solid cam kullanılmıştır.

Quanto Suite Tek, Çift ve Üç Kişilik Simültane Çeviri Kabinleri Sipariş ve Üretim Süreci;

 

Sipariş üzerine ürettiğimiz çeviri kabinleri yılların verdiği deneyimle şekillenerek bugünkü kalitesine, sağlamlığa ve teknolojik yapısına titiz bir çalışmanın neticesinde ulaşmıştır. Günümüz teknolojisine ayak uyduran çeviri kabinlerimizi ülke sınırları içerisinde bizzat yerinde kuruyor, test ediyor ve teslim ediyoruz. İster tek kişilik, ister iki veya üç kişilik ve isterseniz masa tipi çeviri kabinleri hakkında detaylı bilgi için size bir telefon kadar yakınız.

 

Quanto Cockpit Masa Tipi Portatif Simültane Çeviri Kabinleri;

 

Standart tip çeviri kabini kurulamayan dar alanlarda veya küçük ölçekli toplantılarda rahatlıkla kullanabileceğiniz masa tipi simültane çeviri kabinlerimiz ekonomik, hafif ve yaklaşık bir dakika içerisinde herhangi bir alet gerektirmeden kolaylıkla kurulabilmektedir. İki tercümanın aynı anda kullanabileceği ve portatif olarak üretilen masa tipi simültane çeviri kabinlerimizi softcase muhafaza ve taşıma çantası ile güvenle saklayabilir veya dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

 

Masa Tipi Portatif Simültane Çeviri Kabinleri Sipariş ve Üretim Süreci;

 

Sipariş üzerine ürettiğimiz çeviri kabinleri yılların verdiği deneyimle şekillenerek bugünkü kalitesine, sağlamlığa ve teknolojik yapısına titiz bir çalışmanın neticesinde ulaşmıştır. Günümüz teknolojisine ayak uyduran çeviri kabinlerimizi ülke sınırları içerisinde bizzat yerinde kuruyor, test ediyor ve teslim ediyoruz. İster tek kişilik, ister iki veya üç kişilik ve isterseniz masa tipi çeviri kabinleri hakkında detaylı bilgi için size bir telefon kadar yakınız.

 

QS A-160 Standart Tip Çift Kişilik Çeviri Kabini tanıtım broşürü

Yurt Dışına Kabin İhracatlarınız İçin GTİP No: 9403.8900.0000

İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Simültane çeviri kabinleri kiralama, satın alma veya her türlü teknik bilgi için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    ©Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden  karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Ticari Ünvanımız