Gezi Kulaklık Sistemlerimiz Hakkında Esnek Çözümlerimiz ve Detaylı Bilgi İçin Bize 7/24 Ulaşın...

"Quanto Talk Tour Guide Gezi Sistemlerimiz ile Belirli Bir Mekana Bağlı Kalmaksızın İster Açık, İster Kapalı Alanlarda

Etkinlik, Gezi ve Fabrika Ziyaretlerinizde Gürültüsüz Net Bir İletişimin Zevkine Varacaksınız."

tourGuide Grup Turu Sistemleri;

 

tourGuide olarak bilinen grup turu sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların mobil olarak yapılmasına olanak sağlayan sistemlerdir. Konuşmacıların yaka, ense veya el tipi mikrofonlar aracılığıyla yaptıkları sunumların katılımcılarda bulunan alıcı kulaklıklar ile dış seslerden etkilenmeden anında duyulmasına olanak tanıdığı gibi sunumlar esnasında hareket özgürlüğüyle de kolaylık sağlamaktadır. Kültürel turlarda, fuarlarda fabrika gezilerinde, eğitim seminerlerinde ve işbaşı eğitimlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

tourGuide grup turu sistemlerimiz en az beş adet kulaklıklı alıcı ve bir adet mikrofonlu verici cihazdan oluşan altılı set şeklinde ön sipariş ile temin edebilirsiniz. İhtiyaç doğrultusunda sonradan cihaz miktarı artırılabildiği gibi kullanım alanlarına yönelik uyarlanabilir ekstra donanım ve aksesuarlarda edinebilirsiniz. tourGuide grup turu sistem ihtiyaçlarınız için yerinde demo talebinde bulunarak sistemin kalitesi, kullanım rahatlığı ile uyarlanabilir ekstra teknik donanımlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Quanto Talk TG-32Basic tourGuide;

 

Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan grup turu sistemlerimizi UHF PLL teknolojisi sayesinde çok daha net, berrak ve ayarlanabilir yüksek ses gücü ile artık fısıltıları bile net duyabilirsiniz.

 

Bulunduğu ortama göre 60/80 metre etki alanına sahip cihazlarımız,  alkaline AA pil ile uzun ve kesintisiz kullanım süresi sayesinde gezi ve sunumlarınızın zaman stresinden uzak, keyifli geçmesini sağlar.

 

Eş zamanlı 10 paralel gruba kadar destekleyen sistemimiz ile aynı anda farklı dil grupları oluşturup, sunumunuzu ister tek dil, ister çok dilli olarak gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Quanto Talk TG-32 Serisi Grup Turu tourGuide Sistemlerimizin Teknik Özelikleri;

 

Hem açık hem kapalı mekanlarda kullanılabilme, gruplandırılabilir ve kilitlenebilir özellikli 4.5 G'den etkilenmeyen 32 değiştirilebilir frekans, zeminden aydınlatmalı üç satır dijital gösterge paneli, kemer klipsi ile rahat taşıma ve kullanım kolaylığı, bulunduğu ortama göre 60/80 metre etki mesafesi, UHF PLL sistem ile net, berrak ve yüksek ses gücü, uzun ve kesintisiz kullanım süresi (6 Saat verici / 8 saat alıcı), farklı markalarda 2 Adet Alkaline AA pil ile çalışabilme, 6, 12, 24  ve 36'lı setler halinde temin edebilme, özel koruma ve transfer çantası ile muhafaza, sık kullanımlara yönelik karbon veya bal peteği desenli alüminyum şarj ve transfer çantası, uyarlanabilir diğer zengin aksesuar ve donanımlar,

 

Quanto Talk TG-16Hybrid Serisi tourGuide Grup Turu Sistemleri;

 

ISM bandında birçok ülkede lisanssız kullanım, hem açık hem kapalı mekanlarda kullanıma uygun, gruplandırılabilir ve kilitlenebilir özellikli 4.5G'den etkilenmeyen 16 değiştirilebilir frekans, seçili kanal numarasını gösteren dijital gösterge paneli, verici içerisine entegre dahili mikrofon, kemer klipsi ile rahat taşıma ve kullanım kolaylığı, bulunduğu ortama göre 60/80 metre etki mesafesi, UHF PLL sistem ile net, berrak ve yüksek ses gücü, dahili entegre lityum batarya ile uzun ve kesintisiz kullanım süresi (6 Saat verici / 8 saat alıcı), 18'li setler halinde temin, şarj ve transfer çantası ile muhafaza, uyarlanabilir diğer zengin aksesuar ve donanımlar,

 

Quanto Talk TG-16Hybrid tourGuide;

 

Herhangi bir kurulum gerektirmeden çalışan gezi kulaklık sistemlerimizin UHF PLL teknolojisi sayesinde çok daha net, berrak ve ayarlanabilir yüksek ses gücü ile artık fısıltıları bile net duyabilirsiniz.

 

Bulunduğu ortama göre 45 ile 60 metre etki alanına sahip cihazlarımız, dahili lityum bataryası ile uzun ve kesintisiz kullanım süresi sayesinde tanıtım, gezi ve sunumlarınızın zaman stresinden uzak, çok daha keyifli geçmesini sağlar.

 

Eş zamanlı olarak yan yana 3 transmitter çalışabilme özeliği sayesinde ister açık, ister kapalı mekanlarda aynı anda farklı gruplar oluşturup, sunumunuzu ve tanıtımınızı çok dilli olarak yapmanıza olanak sağlar.

Quanto Talk TG-16Hybrid Serisi Grup Turu turGuide Sistemlerimizin Teknik Özelikleri;

 

ISM bandında birçok ülkede lisanssız kullanıma uygun, hem açık hem kapalı mekanlarda kullanabilme, 4.5 G'den etkilenmeyen 16 değiştirilebilir kanal, seçili kanal numarasını gösteren dijital led gösterge paneli, verici içerisine entegre dahili mikrofon, 3.5 mm. kulaklık girişi, kemer klipsi ve boyun askı kancası ile rahat taşıma ve kullanım kolaylığı, bulunduğu ortama göre 45-60 metre etki mesafesi, UHF PLL sistem ile net, berrak ve yüksek ses gücü, dahili lityum batarya ile uzun ve kesintisiz kullanım süresi (6 Saat verici / 8 saat alıcı), 18'li setler halinde temin, şarj ve transfer çantası ile muhafaza ve taşıma kolaylığı, zengin aksesuar ve donanımlar,

 

Quanto Talk Grup Turu tourGuide Sistem Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Quanto Talk TG-32Basic Serisi PDF

Quanto Talk TG-16Hybrid Serisi PDF

İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Quanto Talk gezi sistemlerimiz hakkında esnek çözümlerimiz veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    ©Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden  karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Ticari Ünvanımız