Projeksiyon ve Perde Kiralama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinme İçin 7/24 İletişim Kurabilirsiniz...

"DLP/LCD Görüntü Teknolojisine Sahip Sony, Sanyo, Panasonic, Epson Marka Projeksiyonlarımızı

Perdeli veya Perdesiz Günlük, Haftalık veya Aylık Olarak Kiralayabilirsiniz."

Projeksiyon ve Projeksiyon Perdesi Kiralama;

 

Fuar, kongre, seminer, toplantı, nişan, düğün, davet, kokteyl gibi her türlü etkinlik ve organizasyonun vazgeçilmez görüntü ekipmanı haline gelen projeksiyonlar, görsel medya sunumlarında teknolojik bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Barındırdıkları DLP/LCD /LED gibi farklı görüntü işleme teknolojileri sayesinde yüksek çözünürlük ve görüntü kaliteleri ile ön plana çıkan projeksiyonlarımızı uyarlanabilir profesyonel ses ekipmanlarımız ile birlikte tercih ederek sesinizi çok daha rahat duyurabilir, sunumlarınızı görsel ve işitsel eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

 

Küçük ve büyük ölçekli her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda ihtiyacınıza yönelik ışık gücü yüksek 2.500-5.000-12.000 ANSI Lümen DLP/LCD/LED görüntü teknolojisine sahip Sony, Sanyo, Panasonic, Epson, Hitachi gibi sektörün lider konumundaki markalara ait projeksiyonlarımızı perdeli veya perdesiz günlük, haftalık ve aylık olarak kiralamaktayız. Görsel ve işitsel sunum senaryolarınıza uygun projeksiyon, ekipman ve donanım kiralama ihtiyaçlarınız için tecrübeli teknik ekibimizden gece ve gündüz demeden 7/24 destek alabilirsiniz.

 

Sony VPL-CH375

Büyük ölçekli toplantı ve etkinliklerde kullanıma yönelik 5.000 lümen ışık gücü ile olağanüstü parlak ve WUXGA ultra yüksek çözünürlükte kaliteli görüntüler sunar. Ayrıntı gerektiren sunumlarda kullanılabilecek en uygun projeksiyon cihazıdır. HDMI üzerinden sunumları destekler, maksimum perdegenişliği 3 X 4 metredir.

 

Sony VPL-EW315

Orta ölçekli toplantı ve etkinliklerde kullanıma yönelik 3.800 lümen ışık gücü ile olağanüstü parlak ve WXGA ultra yüksek çözünürlükte kaliteli görüntüler sunar. USB üzerinden sunumları destekler. Max. perde genişliği  2.40 X 2.00'dir.

 

Sony VPL-EX100

Küçük ölçekli etkinliklerde kullanıma yönelik 2.300 lümen ışık gücü ile olağanüstü parlak ve XGA ultra yüksek çözünürlükte kaliteli görüntüler sunar. VGA üzerinden bağlantılı sunum yapmanıza olanak sağlar. Max. perde genişliği 1.80 X 1.80'dir.

Projeksiyonlarımız, Perdelerimiz ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

Projeksiyon cihazları ve uygun perdeler veya yüzeyler kullanılarak oldukça ekonomik şekilde büyük görüntü alanları oluşturulabilir. Toplantının katılımcı sayısına göre gerekli görüntü alanı büyüklüğü belirlenmeli ve ardından ortamın fiziki özellikleri de göz önünde bulundurularak projeksiyon cihazı seçim aşamasına geçilmelidir.

 

Projeksiyon ve Perde Kiralama Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Ve Desteğe İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Simültane sistem operasyon ve hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Email

Web

Adres

:   +90 (543) 674 19 74

:   destek@quantosistem.com

:   info@quantosystem.com

:   quantosistem.com / quantosystem.com

:   İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:73

    35210 Çankaya - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden en üst seviyede karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

    ©Copyright 2013-2020 Quanto System All Rights Reserved

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Markalarımız

Yasal Uyarılar ve Sorumluluklar