"Smart TV Ekranlarımız ile Her Türlü Görsel Tanıtım ve Sunumlarınızı Eşsiz Bir Deneyime Dönüştürüyor,

Geniş Ekipman ve Aksesuar Yelpazemiz ile İhtiyaçlarınıza Yönelik En Uygun Çözümleri Sunuyoruz."

Smart TV Kiralama;

 

Fuar, kongre, seminer, toplantı gibi her türlü etkinlik ve organizasyonun vazgeçilmez görüntü ekipmanı haline gelen Lcd/Led TV ekranlar, görsel medya sunumlarında hem teknolojik hem de dekoratif bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Barındırdıkları farklı görüntü işleme teknolojileri sayesinde 4K/8K Super UHD yüksek çözünürlükteki görüntü kaliteleri ile ön plana çıkan ekranlarımızı uyarlanabilir profesyonel ses ekipmanlarımızla birlikte sesinizi çok daha rahat duyurabilir, sunumunuzu görsel ve işitsel eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

 

Günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilen Lcd/Led TV ekranlarımız ihtiyacınıza yönelik sabit/tekerlekli dekoratif stant veya duvara montaj kiti ile kurulumu gerçekleştirilmektedir. Lcd/Led TV kiralama ihtiyaçlarınızı belirlemek için etkinlik öncesi iletişime geçerek teknik detaylar ve bilgilendirmeler sonrası mevcut ekranlarımızdan en uygun boyutlar belirlenerek, geniş ekipman ve aksesuar yelpazemizden dilediğiniz ile yerinde montaj ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

65 Inch - 165 Ekran Smart TV Ekranlarımızı Tercih Ederek

Orta büyüklükte fuar stantları veya TV başına 75 kişiden az orta ölçekli tanıtım ve sunum etkinliklerinde sıkça tercih edilen ekran boyutudur. Dahili USB üzerinden resim ve video oynatabilir, wireless ağlara bağlanıp web ortamındaki bulut tabanlı sunum dosyalarınız ile sunumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

49 Inch - 123 Ekran Smart TV Ekranlarımızı Tercih Ederek

Büyük ve küçük ölçekli her türlü etkinlik ve organizasyonlarda en çok tercih edilen ekran boyutudur. Konuşmacıların ekranları rahat görebilecekleri konumda yere açılı şekilde yerleştirerek SpeakerTimer olarak kullanılabileceği gibi, konuşma metinlerinin gösterimi için TelePrompter olarak da kullanılabilmektedir.

LCD/LED Smart TV Ekranlarımız ve Uyarlanabilir Ekstra Donanımlarımız;

 

Dünyada en çok tercih edilen ve en ileri teknolojiye sahip 4K Super UHD ekranlarımız ile İzmir ve çevre illerde kiralama hizmeti sağlayabilir durumdayız. Kiralama yöntemi ile ihtiyaca ve amaca yönelik teknolojik ürünlere erişebileceğiniz gibi yüksek satın alma maliyetlerinden de tasarruf sağlamış olursunuz. Transfer, taşıma ve kurulum esnasında olası düşme, kırılma veya bozulma gibi risk faktörlerine maruz kalmadan, sunumunuza hazırlanabilirsiniz. Sunum senaryonuza uygun uyarlanabilir ekstra ekipman ve donanımlar ile sunumunuzu görsel ve işitsel eşsiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

 

Smart TV Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

7/24 Yanınızdayız...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir, ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Smart TV kiralama hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

Misyonumuz

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

Vizyonumuz

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Quanto System olarak bizi sosyal medyada takip edip yaptığımız işlere nekadar hakim  olduğumuzu görüp, değerlendirebilirsiniz...

© Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved