KeyPad Sistem Kiralama Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Edinme İçin 7/24 İletişim Kurabilirsiniz...

"Elektronik Oylama Sistemleri ile Toplantı, Anket, Seçim ve Sunumlarınızın Verimliliğini Arttırıp Oylamalarınızı

Elektronik Ortamda Interaktif Olarak Hızlı, Ölçülebilir ve Raporlanabilir Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz"

KeyPad Elektronik Oylama Sistemleri Kiralama;

 

KeyPad sistem radyo frekansı ile çalışan oylama, analiz etme ve raporlama işlemlerinin tek bir noktadan yürütüldüğü kablosuz elektronik oylama ve yanıt alma sistemlerdir. Sistemin temel amacı, katılımcıların sunumlar esnasında slaytlar arasına yerleştirilen soruları ve şıkları cevaplayarak herhangi bir konu hakkında güvenilir, hızlı, raporlanabilir ve saklanabilir görüşlerinin geri bildirim şeklinde elde edilmesidir. Etkinlik veya toplantı bitiminde elde edilen sonuçlar exel, pdf veya power point dosyası olarak aynı gün raporlanmış halde teslim edilir.

 

KeyPad sistemlerini pazar araştırma analizleri, yönetim planlama ve karar alma toplantıları, olay ve olgu tartışmaları, bayi toplantıları, sempozyumlar, sınavlar, müşteri memnuniyet anketleri, şirket içi satış ve pazarlama eğitimleri, sosyal faaliyetler, eğlenceli bilgi yarışmaları, stant faaliyetleri gibi bir çok alanda kullanarak katılımcı gruplarınızın motivasyonunu arttıran, ürünlerinizin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan ve ekip ruhunu kuvvetlendiren etkilerini görebilirsiniz.

KeyPad Elektronik Oylama Sistemleri Kullanım Avantajları;

 

Sunumlarınızın içeriğine ve süresine uyacak şekilde slaytların arasına yerleştirilen KeyPad soruları ve şıkları ile sunumun yoğun temposu hafifletilip interaktif bir ortam yaratılarak katılımcıların konuya olan ilgisi ve odağı arttırılır.

 

Elektronik oylama ünitelerinin rastgele dağıtılması ile katılımcıların özgür seçim yapmaları sağlanabildiği gibi, önceden oluşturulan isim listelerine göre dağıtım yaparak da kişiye özel cevapları saniyeler içerisinde tespit edebilirsiniz.

 

Önceden belirlenen slaytlarda gösterilen soru ve seçenekler ile katılımcıları uyanık tutup ortaya çıkan sonuçların dağılımına göre sunumu sonlandırabilir veya karşılıklı soru ve cevaplar ile tartışma platformuna taşıyabilirsiniz.

KeyPad Elektronik Oylama Sistemi Kurulumu ve Çalışma Prensibi;

 

KeyPad elektronik oylama sistemi en basit haliyle alıcı baz istasyonu, KeyPad yazılımı ve bu yazlımın kurulu olduğu bir dizüstü bilgisayar ile birlikte uyarlanabilir teknik donanımlardan oluşmaktadır. Sistemin kurulumu son derece basit olmakla birlikte sistem yöneticimiz tarafından dakikalar içerisinde gerçekleştirilmektedir. Kurulum sonrası KeyPad elektronik tuşlama üniteleri tek tek test edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Tüm bu kurulum ve  işleyiş süreçleri sistem yöneticimiz tarafından gerçekleştirilerek takip edilir. Etkinlik anında sunumlardaki sorulara ait  seçeneklere göre KeyPad oylama ünitelerinden tuşlanan veriler baz istasyonu aracılığı ile saniyeler içinde toplanarak yazılım tarafından grafiklere dönüştürülür ve projeksiyonlar aracılığı ile perdeye yansıtılır. Elde edilen tüm veriler KeyPad yazılımı tarafından otomatik olarak kaydedilir ve rapor halinde saklanır. İstenilen PDF veya Word dökümanı şeklinde teslim edilir.

 

KeyPad Elektronik Oylama Sistemleri Kiralama Hizmet Sürecimiz;

 

KeyPad elektronik oylama sistemleri hakkında ihtiyaca yönelik genel yada detay bazında bilgilendirme, katılımcı sayısına göre görev alacak teknisyen ve oylama ünitesi dağıtım hostesleri gibi personel ihtiyaçların belirlenmesi, dağtımı yapılacak KeyPad oylama ünite sayılarının belirlenmesi, hazırlanan soru ve seçeneklerin etkinlik veya sunumlardan önce alınarak sisteme girilmesi ve sunum testlerinin yapılması, KeyPad sistem ve diğer ekipmanların kurulumu, elektronik oylama ünitelerinin tercihe göre karışık veya belirlenen listelere göre dağıtılması, sunumlar esnasında belirlenen KeyPad soru ve seçeneklerin istenen slaytlarda gelerek projeksiyon perdesine veya ekranlara yansıtılması, ortaya çıkan tüm sonuç ve raporların teslimi.

İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. KeyPad elektronik oylama sistemleri kiralama hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    ©Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden  karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Ticari Ünvanımız