"tourGuide Grup Turu Rehberlik Sistemleri ile Belirli Bir Mekana Bağlı Kalmaksızın İster Açık, İster Kapalı Alanlarda

Etkinlik, Gezi ve Fabrika Ziyaretlerinizde Gürültüsüz Net Bir İletişimin Zevkine Varacaksınız."

tourGuide Grup Turu Rehberlik / Fabrika Gezi Sistemleri Kiralama;

 

Ülkemizde Infoport tourGuide olarak bilinen grup turu rehberlik / fabrika gezi sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın yapılacak olan sunumların ister tek taraflı ister çift taraflı kullanımı ile mobil olarak gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistemlerdir. Konuşmacıların yaka veya ense tipi mikrofonlar aracılığıyla yaptıkları sunumların katılımcılarda bulunan alıcı kulaklıklar ile dış seslerden etkilenmeden anında duyulmasına olanak tanıdığı gibi sunumlar esnasında hareket özgürlüğüyle de kolaylık sağlamaktadır.

 

Infoport tourGuide grup turu rehberlik / fabrika gezi sistemlerimizi fabrika gezilerinde, kültürel turlarda, fuar ve organizasyonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Infoport tourGuide grup turu rehberlik sistemlerimiz en az 5 adet kulaklıklı alıcı cihaz ve 1 adet mikrofonlu verici cihazdan oluşan 6'lı set şeklinde kiralanabilmektedir. Infoport tourGuide grup turu rehberlik sistemlerimizi test veya demo talebinde bulunarak kalitesi ve kullanım rahatlığı hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kiralanabilir tourGuide Grup Turu Rehberlik / Fabrika Gezi Sistem ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

Infoport tourGuide grup turu rehberlik sistemlerimiz etkinlik ve organizasyon şekline, senaryonuza uygun gürültülü ortam veya toplantı ortamına göre mono yada stereo kulaklık ihtiyacınız belirlenip, verici sayısı arttırılarak gruplar halinde gerçekleştirebilirsiniz.  Infoport tourGuide grup turu rehberlik sistemlerimiz İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafına günlük, haftalık veya aylık kiralanabilmektedir. Katılımcı sayısı doğrultusunda cihaz miktarı artırılabildiği gibi uyarlanabilir ekstra aksesuarlar ve donanımlarla birlikte teknisyen talebinde bulunabilirsiniz.

 

tourGuide Grup Turu Rehberlik Sistemleri Kiralama Referanslarımız;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

7/24 Yanınızdayız...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir, ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. Infoport tourGuide gurup turu rehberlik / fabrika gezi sistem ve hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosystem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

Misyonumuz

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

Vizyonumuz

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Quanto System olarak bizi sosyal medyada takip edip yaptığımız işlere nekadar hakim  olduğumuzu görüp, değerlendirebilirsiniz...

© Copyright 2024 Quanto Medya All Rights Reserved