"Kongre, Konferans, Toplantı, Etkinlik ve Sunumlarınızın Sizin İçin Nedenli Önemli Olduğunun Farkındayız.

Kalitenin Tesadüf Olmadığı İş Dünyasında Fark Yaratan Çözümlerimiz ile Tanışın."

Hizmet verdiğimiz sektör açısından değerlendirdiğimizde, en önemli kalite kontrol mekanizması müşteri memnuniyetidir. Tecrübemiz, enerjimiz ve  işimize olan sevgimiz neticesinde üstlendiğimiz etkinlik ve projelere büyük ve küçük demeden en ince ayrıntısına inerek mükemmel, sorunsuz ve nitelikli yerine getirilmesi öncelikli hizmet anlayışımızdır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten büyük mutluluk duyacağız.

 

Simültane Çeviri Sistemleri, tourGuide Fabrika Gezi Sistemleri, SimulPort Mobil Intercom Gezi ve İletişim Sistemleri, KeyPad Elektronik Oylama Sistemleri, Sahne, Ses, Işık, Görüntü Sistemleri ile birlikte her türlü teknik ekipman ve her biri kendi alanında tecrübeli, genç, dinamik kadromuz ile, sayıları her geçen gün artarak katlanan mütercim tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

 

    Ege Bölgesi Merkez Ofisimiz

 

     İlker ÜLGÜNALP - Ege Bölgesi Operasyon Koordinatörü

Telefon

Mail

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

 

    ©Copyright 2023 Quanto Medya All Rights Reserved

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Web

Adres

: +90 (543) 674 19 74

: quantosystem@icloud.com

: www.quantosistem.com

: Mansuroğlu Mah. 286/3 Sok. No: 14/B

  35535 Bayraklı - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden  karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Ticari Ünvanımız