FullDuplex TourGuide Intercom Sistem Kiralama ve Bilgi İçin 7/24 İletişim Kurabilirsiniz.

"FullDuplex TourGuide Intercom Sistemlerimiz ile Belirli Bir Mekana Bağlı Kalmaksızın İster Açık, İster Kapalı Alanlarda

Üstün Dijital Teknolojisi Sayesinde Gürültüsüz, Net ve İki Yönlü İletişimin Zevkine Varacaksınız."

FullDuplex TourGuide Intercom Sistem Kiralama;

 

FullDuplex TourGuide Intercom kablosuz iletişim sistemleri, belirli bir mekana bağlı kalmaksızın iki yönlü çalışabilme özelliklerine sahip verici/alıcı TourGuide cihazların kulaklıklı mikrofonlar aracılığıyla iletişimin gürültülü ortam seslerinden etkilenmeden çift taraflı olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İşbaşı eğitimlerinde, ISO kalite sunumlarında, TPM gibi önemli denetleme sunumlarında, kısacası ekip üyeleri arasında iki yönlü iletişim ihtiyacı gerektiren durumlarda iletişim kolaylığı sağlar. FullDuplex TourGuide  Intercom sistemlerimizin dijital teknolojisi sayesinde net, berrak ve yüksek ses gücü ile artık fısıltıları bile duyabilirsiniz.

 

Bulunduğu ortama göre 50 ile 90 metre etki alanına sahip  cihazlarımız, uzun ve kesintisiz kullanım süresi ile eğitim, gezi ve sunumlarınızın zaman stresinden uzak, çok daha keyifli bir şekilde verimli geçmesini sağlar. Çok kanallı olma özeliği sayesinde aynı mekanda eş zamanlı olarak on farklı gruba kadar iki yönlü iletişim ve sunum yapma imkanı sağlar. Kullanım alanlarına yönelik kulaklık ve mikrofon çeşitliliği, uyarlanabilir ekstra donanım ve aksesuarlar ile sunumlarınızın niteliğini zenginleştirebilirsiniz. FullDuplex TourGuide Intercom kablosuz iletişim sistemleri kiralama ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız...

FullDuplex Intercom TourGuide Sistemlerimiz Genel Özellikleri;

 

Aynı anda bir çok farklı dilde çeviri yapılmasına imkan sağlar, bu yüzden çok dilli eğitim ve sunumlarda iletişimde en etkili yöntem olarak kabul edilmektedir.

 

Çevirilerin eş zamanlı yapılmasından dolayı planlanan sunum süresi ile paralel gitmesi ve bunun neticesinde de zaman kayıplarının yaşanmaması.

 

Sunumlar anında dinleyiciler kendilerine verilen alıcı kulaklıklar yardımıyla yapılan çevirileri net ve anlaşılabilir şekilde duyup sunumlara daha kolay odaklanırlar.

 

Farklı dillerdeki çevirilerin dinleyici, izleyici ve katılımcı sayısı gözetmeksizin alıcı kulaklıklar yardımıyla  sunumların hedef kitlelere hızlı ve kolay aktarılması.

FullDuplex TourGuide Intercom Sistem ve Uyarlanabilir Ekipmanlarımız;

 

FullDuplex TourGuide Intercom gezi kulaklık sistemlerimiz etkinlik ve organizasyon şekline, senaryonuza uygun gürültülü ortam veya toplantı ortamına göre mono yada stereo kulaklık ihtiyacınız belirlenip, verici/alıcı sayısı arttırılarak farklı gruplara bölerek gerçekleştirebilirsiniz. FullDuplex TourGuide Intercom sistemlerimiz İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ve Konya olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafına günlük, haftalık veya aylık olarak teknisyen desteği ile kiralanabilmektedir. Katılımcı sayısı ve senaryonuz doğrultusunda cihaz miktarı artırılabildiği gibi uyarlanabilir ekstra aksesuarlar ve donanımlarla birlikte teknisyen talebinde bulunabilirsiniz.

 

FullDuplex TourGuide Intercom Gezi Kulaklık Sistemi Kiralama Referanslarımız ve İşlerimiz;

 

Sayfamızda, hizmet verdiğimiz etkinlik ve projelere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşların, üretici ve bayi firmalarına ait etkinlik ve projelerin çokluğundan dolayı ancak sınırlı sayıda yer verebildik. Logolara çift tıklayarak ilgili etkinliğe ait fotoğrafı büyük boyutta görebilirsiniz. Referanslarımız ve üstlendiğimiz projeler hakkında daha fazla bilgi için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir veya veya sosyal medyadan takip ederek güncel işlerimizden haberdar olabilirsiniz. Varlığımızın devamına kattığınız desteklerinizden dolayı teşekkürlerimizi borç bilir ve siz değerli müşterilerimizi de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

 

Ve Desteğe İhtiyaç Duyduğunuzda...

 

Makine ve ekipman herkes temin edebilir. Ancak farkı yaratan kaliteli hizmet anlayışı, detaylar ve yaklaşımdır. İşimizi inanamayacağınız kadar çok seviyor ve bir o kadar tutkuyla çalışıyoruz. FullDuplex TourGuide Intercom sistem ve hizmetlerimizden yararlanmak veya her türlü teknik bilgi almak için bize telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda sekretaryamız veya teknik ekibimiz size dönüş yapacaktır.

    İLETİŞİM

    MİSYON

    VİZYON

Telefon

Email

Email

Web

Adres

:   +90 (543) 674 19 74

:   destek@quantosistem.com

:   info@quantosystem.com

:   quantosistem.com / quantosystem.com

:   İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı No:73

    35210 Çankaya - İzmir

MİSYONUMUZ

Teknoloji odaklı alt yapımız ile müşteri talep ve beklentilerini tecrübemiz, enerjimiz ve güçlü iletişim yeteneklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden en üst seviyede karşılamak, müşterilerimiz arasında duygusal bir bağ yaratmak.

VİZYONUMUZ

Falaiyette bulunduğumuz sektörde bütüncül kalite anlayışı içerisinde topluma fayda sağlayan teknolojik ürün ve hizmetleri sunmak.

    ©Copyright 2013-2020 Quanto System All Rights Reserved

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

Quanto Sistem olarak bizi sosyal medyada takip edip daha yakından tanıyarak yaptığımız işlere ne kadar hakim olduğumuzu değerlendirebilirsiniz...

Sosyal Medyada Bizi Takip Edip

Güncel İşlerden Haberdar Olun

Markalarımız

Yasal Uyarılar ve Sorumluluklar